Baseball region Východ
Soutěže
2024
Baseball League
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch Tour U9
Coachpitch League U8
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Winter Tour U7
2023
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Coachpitch League U8
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Winter Tour U7
2022
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter League U10
Winter League U7
2021
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
Všechny soutěže
Turnaje
2024
Coachpitch Tour U9 - Orlová
Coachpitch Tour U9 - Frýdek-Místek
Coachpitch Tour U9 - Ostrava
Coachpitch Tour U9 - Final Olomouc
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Orlová
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Final Frýdek-Místek
Winter Cup U8
Winter Tour U7 - Ostrava
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Final Olomouc
2023
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Final Orlová
Winter Tour U9 - Frýdek-Místek
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Chance Orlová
Winter Cup U8
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Final Frýdek-Místek
2020
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Cup U8
2019
Baseball Cup U11
Rookie ball U9 - Olomouc
Rookie ball U9 - Kunovice
Rookie ball U9 - Ostrava
Rookie ball U9 - Frýdek-Místek
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Katovice
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Ostrava
Všechny turnaje
Oddíly
České oddíly
Arrows Ostrava
Camels Rožnov pod Radhoštěm
Cannibals Šumperk
Cobblers Zlín
Hit Opava
Klasik Frýdek-Místek
MSK Snails Orlová
Skokani Olomouc
Polské oddíly
Gepardy Żory
Jastrzab Jastrzębie-Zdrój
Rawa Katowice
Silesia Rybnik
Termínovka
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Kontakty
Družstva
Rozhodčí
Vedení ČBA region Východ
Dokumenty
Legislativa
Termínová listina
Rozhodčí
Zapisovatelé
Rozvoj
Návody
Přihlášení
Pamatuj si mě
Přihlásit se
Zapomenuté heslo?
Zapomenuté jméno?
Baseball region Východ
Baseball League U11
Baseball - U11
Sezóna 2019
Informace
Rozpis
Tabulky
Pořadí
1
Arrows Ostrava
Nadhozy
Soupiska
2
Klasik Frýdek-Místek
Nadhozy
Soupiska
3
Hit Opava
Nadhozy
Soupiska
4
Skokani Olomouc
Nadhozy
Soupiska
5
Cannibals Šumperk
Nadhozy
Soupiska
Správci soutěže
Tomáš Grepl
Telefon:
+420 775 106 424
Pravidla soutěže
Omezení hráčů
Ročníky narození:
2008 - 2011
Dívky:
Omezení hry
Počet směn:
6
Časový limit:
120 min
Časový limit dvojzápasu:
75 min
Náhradní pálkař:
Upuštěný 3.strike:
Výběh z met:
Omezení vybavení
Hrací míče:
official 9"
Povolené pálky:
max 32" viz.SŘ
Metová vzdálenost:
60' (18,29 m)
Nadhazovací vzdálenost:
42'-5" (13 m)
duben 2019
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
ne 7.4.2019
10:00
4001
Hit
1 : 13
Arrows
Hit Opava
ne 7.4.2019
10:00
4002
Skokani
12 : 4
Cannibals
Skokani Olomouc
ne 7.4.2019
11:30
4003
Arrows
11 : 7
Hit
Hit Opava
ne 7.4.2019
11:30
4004
Cannibals
1 : 16
Skokani
Skokani Olomouc
ne 14.4.2019
10:00
4005
Klasik
9 : 8
Skokani
Klasik Frýdek-Místek
ne 14.4.2019
10:00
4006
Cannibals
3 : 10
Hit
Cannibals Šumperk
ne 14.4.2019
11:30
4007
Skokani
5 : 13
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
ne 14.4.2019
11:30
4008
Hit
10 : 2
Cannibals
Cannibals Šumperk
st 24.4.2019
16:00
4009
Skokani
3 : 5
Hit
Skokani Olomouc
st 24.4.2019
16:00
4010
Klasik
4 : 11
Arrows
Klasik Frýdek-Místek
st 24.4.2019
17:30
4011
Hit
9 : 4
Skokani
Skokani Olomouc
st 24.4.2019
17:30
4012
Arrows
1 : 0
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
ne 28.4.2019
10:00
4013
Cannibals
8 : 11
Klasik
Cannibals Šumperk
ne 28.4.2019
10:00
4014
Arrows
9 : 8
Skokani
Arrows Ostrava
ne 28.4.2019
11:30
4015
Klasik
12 : 4
Cannibals
Cannibals Šumperk
ne 28.4.2019
11:30
4016
Skokani
4 : 14
Arrows
Arrows Ostrava
květen 2019
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
so 18.5.2019
11:00
4021
Cannibals
9 : 6
Arrows
Cannibals Šumperk
so 18.5.2019
13:00
4022
Skokani
5 : 12
Klasik
Cannibals Šumperk
so 18.5.2019
13:00
4023
Hit
8 : 2
Cannibals
Cannibals Šumperk
so 18.5.2019
15:00
4024
Arrows
8 : 4
Skokani
Cannibals Šumperk
so 18.5.2019
15:00
4025
Klasik
8 : 11
Hit
Cannibals Šumperk
ne 19.5.2019
10:00
4026
Arrows
9 : 8
Hit
Cannibals Šumperk
ne 19.5.2019
10:00
4027
Cannibals
5 : 10
Klasik
Cannibals Šumperk
ne 19.5.2019
12:00
4028
Hit
5 : 9
Skokani
Cannibals Šumperk
ne 19.5.2019
12:00
4029
Klasik
5 : 7
Arrows
Cannibals Šumperk
ne 19.5.2019
14:00
4030
Skokani
12 : 6
Cannibals
Cannibals Šumperk
so 25.5.2019
10:00
4017
Arrows
8 : 2
Cannibals
Arrows Ostrava
so 25.5.2019
11:30
4019
Cannibals
2 : 9
Arrows
Arrows Ostrava
červen 2019
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
st 5.6.2019
16:30
4018
Hit
6 : 8
Klasik
Hit Opava
st 5.6.2019
18:00
4020
Klasik
7 : 6
Hit
Hit Opava
Základní část
Pořadí
Tým
G
W
L
T
S
PCT
GB
RF : RA
Arrows Ostrava
12
11
1
0
0
0.917
-
106 : 54
Klasik Frýdek-Místek
12
8
4
0
0
0.667
3
99 : 77
Hit Opava
12
6
6
0
0
0.500
5
86 : 79
Skokani Olomouc
12
4
8
0
0
0.333
7
90 : 95
Cannibals Šumperk
12
1
11
0
0
0.083
1
48 : 124
Výsledky
Tým
ARR
KLA
HIT
SKO
CAN
Arrows Ostrava
11 - 4
1 - 0
7 - 5
13 - 1
11 - 7
9 - 8
9 - 8
14 - 4
8 - 4
6 - 9
8 - 2
9 - 2
Klasik Frýdek-Místek
4 - 11
0 - 1
5 - 7
8 - 11
8 - 6
7 - 6
9 - 8
13 - 5
12 - 5
11 - 8
12 - 4
10 - 5
Hit Opava
1 - 13
7 - 11
8 - 9
11 - 8
6 - 8
6 - 7
5 - 3
9 - 4
5 - 9
10 - 3
10 - 2
8 - 2
Skokani Olomouc
8 - 9
4 - 14
4 - 8
8 - 9
5 - 13
5 - 12
3 - 5
4 - 9
9 - 5
12 - 4
16 - 1
12 - 6
Cannibals Šumperk
9 - 6
2 - 8
2 - 9
8 - 11
4 - 12
5 - 10
3 - 10
2 - 10
2 - 8
4 - 12
1 - 16
6 - 12
Soutěže
Turnaje
Oddíly
Termínovka
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Kontakty
Družstva
Rozhodčí
Vedení ČBA region Východ
Dokumenty
Legislativa
Termínová listina
Rozhodčí
Zapisovatelé
Rozvoj
Návody